Resultat Sverige ultra

Lidingö Ultra 2013-05-03
resultat - karta - gästbok
 
Banlängd 50 km
Start och mål
Lidingövallen. Start kl 09.00
Banan Banan som delvis går på Lidingöloppets spår är tuff med en hel del backar, bland annat passeras den beryktade Abborrbacken 2 gånger. Första passeringen sker efter ca 5,5 km och andra efter ca 44,0 km. Terrängen på banan är mestadels lätt av typen stig/parkstig och går över stora delar av ön. Enstaka delar av banan kan vid regn vara hala och blöta, så var försiktig vid passering av ex berghällar. Njut av vackra vyer och spirande vårgrön natur. Allt deltagande sker på egen risk.
 

Karta

 

Resultat Lidingö Ultra

 

 

plac

namn

född

klubb

tid

efter

min/km

kvinnor

1

Karin Axelsson

1985

Solvikingarna

03:49:28

 

04:35

 

2

Anna Eriksmo

1978

Heleneholms IF

03:59:14

+9:46

04:47

 

3

Camilla Elofsson

1983

Älta

04:14:49

+25:21

05:05

 

4

Åsa Lund

1982

Team Ultraswe LK

04:29:47

+40:19

05:23

 

5

Anna Hult

1980

Lidingö

04:34:50

+45:22

05:29

 

6

Rebecca Miller

1968

Club Running Swe

04:36:48

+47:20

05:32

 

7

Lotta Sjöberg

1973

Helsingborgs SOK

04:39:33

+50:05

05:35

 

8

Malin Backlund

1986

Happy Pancakes

04:44:12

+54:44

05:41

 

9

Jennifer Honek

1985

Team Sth Marathon

04:44:22

+54:54

05:41

 

10

Nadja Gyllander

1980

Team Fjällstyrka

04:50:23

+1:00:55

05:48

 

11

Lina Nyman

 

Morjärvs SK

04:50:23

+1:00:55

05:48

 

12

Mikaela Naess

1984

Solna

04:50:36

+1:01:08

05:48

 

13

Lina Renström

1985

Jägarns Jaktlag

04:57:32

+1:08:04

05:57

 

14

Lisbeth Persson

1962

Göteborg

05:01:35

+1:12:07

06:01

 

15

Anna Mattsson

1988

Falun

05:04:24

+1:14:56

06:05

 

16

Kiki Solender

1975

Länsförsäkringar AB

05:12:03

+1:22:35

06:14

 

17

Jessica Andersson

1968

OK Gisle

05:12:03

+1:22:35

06:14

 

18

Heidi Furu

1978

Åland

05:14:42

+1:25:14

06:17

 

19

Elin Tidblom

1981

GoIF Tjalve

05:17:00

+1:27:32

06:20

 

20

Elisabeth Karlsson

1980

Jalles TC

05:19:02

+1:29:34

06:22

 

21

Jessica Krasser Fremnell

1971

Vallentuna

05:19:48

+1:30:20

06:23

 

22

Lisa Samuelsson

1964

Apoteket Hjärtat

05:31:29

+1:42:01

06:37

 

23

Anica Krstanovska

1976

Göteborg

05:32:59

+1:43:31

06:39

 

24

Lotta Kumlin Jonsson

1965

Nora runners

05:33:22

+1:43:54

06:40

 

25

Tina Forsberg

1966

Storådalens SK

05:34:16

+1:44:48

06:41

 

26

Annika Grönberg

1970

Lo IF

05:36:09

+1:46:40

06:43

 

27

Helene Pellas

1970

Rembo IK

05:37:50

+1:48:22

06:45

 

28

Lena Norberg

1969

Kovlands IF

05:41:05

+1:51:37

06:49

 

29

Karin Vangbo

1967

Team Sth Marathon

05:41:30

+1:52:02

06:49

 

30

Veronica Strandberg

1982

Umeå

05:43:34

+1:54:06

06:52

 

31

Åsa Eklöv

1972

Trångsund

05:51:38

+2:02:10

07:01

 

32

Nancy Shankola

1986

Eskilstuna

05:53:56

+2:04:27

07:04

 

33

Charlotta Thomasson

1961

AXA Sports Club

05:55:53

+2:06:25

07:07

 

34

Bodil Normark

1963

Team Sth Marathon

05:58:39

+2:09:11

07:10

 

35

Margareta Kingham

1973

Lidingö triathlon

06:00:44

+2:11:16

07:12

 

36

Lindha Stolpe

1978

IK Fyris Triathlon

06:04:41

+2:15:13

07:17

 

37

Kerstin Wolff

 

TSM

06:10:19

+2:20:51

07:24

 

38

Kristin Norling

1966

Bollsta IF

06:32:37

+2:43:09

07:51

 

39

Margareta Hansson

1962

AXA SC

06:34:19

+2:44:51

07:53

 

40

Ing-Marie Fyhr

1959

Triathlon Väst

06:47:42

+2:58:14

08:09

 

41

Karin Beyersdorff

1964

Kullabo Mountainrunners

07:02:43

+3:13:15

08:27

 

 

 

 

 

 

 

 

män

1

Didrik Hermansen

1980

SK Vidar

03:16:07

 

03:55

 

2

Daniel Nilsson

1974

FK Studenterna

03:28:24

+12:17

04:10

 

3

Karl Rönnby

1991

Enhörna IF

03:30:10

+14:02

04:12

 

4

Niklas Gavelfält

 

 

03:34:42

+18:35

04:17

 

5

Oscar Olsson

1985

SPIF Triathlon

03:37:36

+21:29

04:21

 

6

Darryl Ball

1982

Salomon Brand Store

03:39:16

+23:08

04:23

 

7

Robin Pino

1982

Uppsala

03:39:21

+23:13

04:23

 

8

Lars Emanuelsson

1974

AXA SC Katrineholm

03:40:39

+24:31

04:24

 

9

Robert Andersson

1972

Hölö

03:41:07

+25:00

04:25

 

10

Boris Klimes

1988

Väsby SS Triathlon

03:41:38

+25:30

04:25

 

11

Richard Bindler

1963

Umeå

03:43:00

+26:52

04:27

 

12

Anders Hållberg

 

Sth Multisport

03:45:54

+29:47

04:31

 

13

Henrik Hult

 

 

03:47:38

+31:31

04:33

 

14

Per Carlsson

1970

IF Linnéa löpning

03:49:40

+33:32

04:35

 

15

Tobias Drugge

1980

Fredrikshofs FI

03:51:49

+35:41

04:38

 

16

Marko Kylmälä

1983

Kestävyyttä Pintakaasulla 24/7

03:53:28

+37:21

04:40

 

17

Carsten Meyer-Jacob

1984

Umeå

03:53:51

+37:43

04:40

 

18

Axel Rosell

1993

Uppsala Löparklubb

03:53:57

+37:49

04:40

 

19

Rasmus Oderud

1977

3660.se

03:55:25

+39:17

04:42

 

20

Dan Välitalo

1971

Västerås Löparklubb

03:55:59

+39:52

04:43

 

21

Ken Hakata

1973

IF Linnéa

03:59:16

+43:09

04:47

 

22

Jimmy Storm

 

Ingarö IF

03:59:51

+43:44

04:47

 

23

Erik Eng

1978

Åkersberga Spring

04:01:02

+44:54

04:49

 

24

Svend Jacobsen

1974

IF Linnéa

04:03:06

+46:59

04:51

 

25

Robin Bronow

 

 

04:03:30

+47:23

04:52

 

26

Stellan Fries

1968

Vänge

04:03:44

+47:36

04:52

 

27

Joakim Johansson

1986

Älvdalen

04:05:08

+49:01

04:54

 

28

Robert Hackel

1978

DOA

04:05:27

+49:20

04:54

 

29

Oscar Sandberg

1979

Sth

04:06:58

+50:50

04:56

 

30

Patrik Permats

1972

Sth Speedskaters

04:07:20

+51:12

04:56

 

31

Tom Axelsson

1969

Älvsjö

04:09:09

+53:01

04:58

 

32

Linus Söderlund

1977

IF Åland

04:10:50

+54:43

05:00

 

33

Kent Drougge

1968

SPIF Triathlon

04:11:09

+55:02

05:01

 

34

Torbjörn Wilson

1976

DOA

04:11:37

+55:30

05:01

 

35

Nils Rydberg

1967

Danderyd

04:12:10

+56:02

05:02

 

36

Martin Scharp

1968

Beijer Electronics IF

04:17:17

+1:01:09

05:08

 

37

Victor Starfelt

1985

Happy Pancakes

04:17:21

+1:01:13

05:08

 

38

Daniel Fornander

1987

Sth

04:17:29

+1:01:21

05:08

 

39

Stuart Ruddock

1983

Sth City Traithlon

04:18:30

+1:02:22

05:10

 

40

Adam Kahsai-Rudebeck

1979

IF Linnéa

04:18:30

+1:02:23

05:10

 

41

Magnus Sandström

1973

GoIF Tjalve

04:19:15

+1:03:08

05:11

 

42

Andreas Talberg Pedersen

1994

Motala

04:20:54

+1:04:47

05:13

 

43

Daniel Östlund

1977

AIK

04:21:13

+1:05:05

05:13

 

44

Daniel Törnros

1973

Järfälla

04:21:51

+1:05:43

05:14

 

45

Pontus Markeryd

1974

Täby

04:23:08

+1:07:01

05:15

 

46

Peter Vestin

1967

Östbyborna Kramfors

04:23:45

+1:07:37

05:16

 

47

Björn Johannesson

1982

OK Löftan

04:24:39

+1:08:32

05:17

 

48

Magnus Strömsten

1964

Triathlon syd

04:24:43

+1:08:36

05:17

 

49

Philip Aspjö

1989

Uppsala

04:27:15

+1:11:07

05:20

 

50

Fredrik Landemar

1984

Sth

04:27:15

+1:11:08

05:20

 

51

Stefan Lundmark

1973

Nacka

04:27:27

+1:11:19

05:20

 

52

Erik Olsson

1986

Ludvika FFI

04:27:34

+1:11:27

05:21

 

53

Mattias Schedwin

1989

Team Schedwin

04:27:45

+1:11:37

05:21

 

54

Niklas Haglund

1976

SATS

04:27:52

+1:11:45

05:21

 

55

Joakim Hermansson

1981

Vreta SOMK

04:28:08

+1:12:00

05:21

 

56

Jürgen Von Rosen

1965

Telia IF

04:28:51

+1:12:44

05:22

 

57

Niklas Lindell

1969

Mälarö SOK

04:29:21

+1:13:13

05:23

 

58

Per Persson

1969

Sth

04:29:40

+1:13:32

05:23

 

59

Mathias Staf

1979

Spånga

04:30:34

+1:14:26

05:24

 

60

Dan Sundberg

1974

CK Uni

04:30:53

+1:14:45

05:25

 

61

Robert Grenmark

 

Zorn Vänner

04:32:49

+1:16:41

05:27

 

62

Fredrik Svärd

1983

Lättja IF

04:34:50

+1:18:43

05:29

 

63

Markus Nyman

1975

Fornudden

04:36:21

+1:20:14

05:31

 

64

Johan Kristensen

1977

FK Studenterna

04:36:28

+1:20:21

05:31

 

65

Håkan Fjaestad

1970

Ängby runners

04:36:32

+1:20:24

05:31

 

66

James Evans

1982

Sth

04:36:50

+1:20:42

05:32

 

67

Mattias Svensson

1972

Magasinet Neo

04:36:55

+1:20:47

05:32

 

68

Per Nylander

1974

Sunnansjö IK

04:37:06

+1:20:58

05:32

 

69

Manfred Gustafsson

1974

Munsö Athletes

04:37:46

+1:21:39

05:33

 

70

Jonas Hellström

1976

Solna

04:40:08

+1:24:00

05:36

 

71

Marcus Widenfors

1976

Ånge

04:40:09

+1:24:01

05:36

 

72

Krister Fransson

1969

Team Blekinge

04:40:35

+1:24:27

05:36

 

73

Joakim Tillman

1975

Getryggens SK

04:40:53

+1:24:45

05:37

 

74

Jacob Bruce

1975

Getryggens SK

04:40:53

+1:24:46

05:37

 

75

Johan Beronius

1976

Athega

04:41:15

+1:25:07

05:37

 

76

Fredrik Wachsner

 

Vallentuna FK

04:41:40

+1:25:32

05:37

 

77

Mikael Malmberg

1964

Söderhamns CA

04:41:43

+1:25:36

05:38

 

78

Uffe Ekdahl Pettersson

1974

Istrums SK

04:42:02

+1:25:54

05:38

 

79

Eric Zetterfalk

1979

Telia IF

04:42:28

+1:26:21

05:38

 

80

Bengt Linnerhag

1960

Traxsports

04:42:43

+1:26:36

05:39

 

81

Joacim Altberg

1988

Sandviken

04:43:00

+1:26:52

05:39

 

82

René Koller

1968

Swedbank

04:43:49

+1:27:41

05:40

 

83

Patrik Bellqvist

1985

SEB IF

04:46:31

+1:30:23

05:43

 

84

Håkan Eriksson

1973

Aminea VS

04:46:42

+1:30:35

05:44

 

85

Jeremias Gyllander

1978

Östersund

04:47:06

+1:30:58

05:44

 

86

Anders Frostberg

1978

Solvikingarna

04:47:25

+1:31:17

05:44

 

87

Josef Wallin

1979

Linköping

04:48:00

+1:31:52

05:45

 

88

Jan Henriksson

1964

Järvsö IF

04:48:24

+1:32:17

05:46

 

89

Johan Larsson

1985

Älvdalens IF

04:49:59

+1:33:51

05:47

 

90

Henrik Danestrand

1978

Vimmerby Sportklubb

04:50:21

+1:34:14

05:48

 

91

Fredrik Forsström

1971

Huddinge

04:51:32

+1:35:24

05:49

 

92

Erik Axell

1980

Team SN.ULTRA

04:51:43

+1:35:36

05:50

 

93

Stefan Wiberg

1962

Lidingö

04:51:49

+1:35:41

05:50

 

94

Fredrik Sveningsson

1983

Grönahögs IK

04:52:02

+1:35:54

05:50

 

95

Markus Forsström

1983

Sth

04:52:17

+1:36:09

05:50

 

96

Christer Winninge

1962

Falun

04:52:19

+1:36:11

05:50

 

97

Per Samuelson

1964

Bromma

04:52:19

+1:36:12

05:50

 

98

Anders Lygdman

1978

Sth

04:53:02

+1:36:54

05:51

 

99

David O'Dowd

1974

Lidingö

04:53:07

+1:36:59

05:51

 

100

Martin Fransson

1978

Karolinska Institutet

04:53:37

+1:37:29

05:52

 

101

Daniel Myrén

1981

High Coast Ultra RC

04:53:48

+1:37:41

05:52

 

102

Peter Mattsson

1980

Uddevalla

04:54:38

+1:38:30

05:53

 

103

Stefan Hasselgren

1966

Täby Triathlon

04:55:44

+1:39:37

05:54

 

104

Bo Renström

1954

Jägarns Jaktlag

04:56:04

+1:39:57

05:55

 

105

Stefan Frennemo

1959

Västerås

04:56:35

+1:40:27

05:55

 

106

Patrick Joyce

1963

Täby

04:56:47

+1:40:40

05:56

 

107

Jonas Sjöblom

1964

Club Running Swe

04:56:48

+1:40:41

05:56

 

108

Daniel Siegbahn

 

 

04:57:57

+1:41:50

05:57

 

109

Patrick Siegbahn

 

Friskis & Svettis

04:57:57

+1:41:50

05:57

 

110

Jörgen Karlsson

1963

IFK Lidingö Friidrott

04:58:24

+1:42:16

05:58

 

111

Peter Andersson

1961

Triathlon syd

05:00:08

+1:44:01

06:00

 

112

Stefan Nilsson

1983

Solna

05:00:44

+1:44:36

06:00

 

113

Patrik Blixt

1987

Uppsala

05:01:03

+1:44:55

06:01

 

114

Thomas Nyberg

1966

Tynderö IK

05:01:15

+1:45:08

06:01

 

115

Daniel Sandberg

 

 

05:01:17

+1:45:10

06:01

 

116

Robbert Glavstedt

1976

Skogås

05:01:46

+1:45:38

06:02

 

117

Jens Nilstam

1974

Hummelbävern

05:01:50

+1:45:42

06:02

 

118

Mats Olsson

1957

Lidingö

05:03:04

+1:46:57

06:03

 

119

Marek Perlinski

1955

Jalles TC

05:03:33

+1:47:25

06:04

 

120

Thomas Schedwin

1985

Team Schedwin

05:03:59

+1:47:51

06:04

 

121

Anders Scharp

1963

Trosa Stadshotell

05:04:07

+1:48:00

06:04

 

122

Rune Mella

1952

Märsta

05:04:12

+1:48:04

06:05

 

123

Teddy Falkenek

1964

ICA-handlarnas IF

05:04:46

+1:48:38

06:05

 

124

Christer Litzell

1969

Trångsund

05:04:47

+1:48:40

06:05

 

125

Alexander Kvarnström

1987

Bandhagen

05:05:47

+1:49:39

06:06

 

126

Simon Douglas

1973

Bromma

05:06:45

+1:50:38

06:08

 

127

Anders Åkerlind

1964

Conrad Emil Br Soc

05:06:52

+1:50:45

06:08

 

128

Jan Söderkvist

1960

Täby

05:07:39

+1:51:32

06:09

 

129

Andreas Lodhammar

1984

Lodhammar Ultra

05:07:57

+1:51:49

06:09

 

130

Kjell Kvarfordt

1959

Fredrikshofs FIF

05:08:38

+1:52:31

06:10

 

131

Niklas Selin

1980

Coast Ultra RC

05:08:49

+1:52:41

06:10

 

132

Jon Kaumheimer

1974

Thomas Cook

05:12:24

+1:56:16

06:14

 

133

Torbjörn Ekström

1977

Klövedal

05:14:10

+1:58:03

06:16

 

134

Peter Lind

1976

Lonesome Runners

05:14:52

+1:58:45

06:17

 

135

Anders Lagerqvist

1985

Telia IF

05:15:31

+1:59:23

06:18

 

136

Kent Ohlsson

1966

Lifetime runners

05:16:06

+1:59:58

06:19

 

137

Johan Dannestig

1975

Lidingö triathlon

05:16:19

+2:00:12

06:19

 

138

Magnus Thorén

1968

Emerson Marine

05:16:28

+2:00:21

06:19

 

139

Thord Nossborn

1956

Affärskraft

05:16:35

+2:00:27

06:19

 

140

Jimmy Karlsson

1983

RationellIT

05:18:34

+2:02:27

06:22

 

141

Tommy Kjellsson

1961

Team Skavsåret IF

05:19:25

+2:03:17

06:23

 

142

Oriol Guillamon

1971

Aquathlon.se

05:21:11

+2:05:03

06:25

 

143

Staffan Milebo

1978

Vallsta SK

05:21:17

+2:05:10

06:25

 

144

Joakim Skog

1972

Sth

05:21:22

+2:05:14

06:25

 

145

Erik Löf

1972

Friskis&Svettis Sth

05:21:33

+2:05:25

06:25

 

146

Mikael Silfver

1960

Sth

05:21:58

+2:05:51

06:26

 

147

Michael Sjöholm

1995

Bandhagen

05:22:01

+2:05:53

06:26

 

148

Magnus Boström

1968

Club Running Swe

05:22:01

+2:05:53

06:26

 

149

Andreas Morne

 

 

05:22:53

+2:06:46

06:27

 

150

Andreas Morne

1977

Abby Norm

05:22:56

+2:06:48

06:27

 

151

Tommy Bryntse

1975

Stenhamra

05:23:06

+2:06:58

06:27

 

152

Henrik Ask

1956

Björnstorps IF

05:23:56

+2:07:49

06:28

 

153

PerOla Axelsson

 

SLDK

05:25:42

+2:09:34

06:30

 

154

Tommi Lindqvist

1968

Solna

05:25:43

+2:09:35

06:30

 

155

Marcus Hansander

1972

Ericsson IF

05:26:01

+2:09:53

06:31

 

156

Hans Karlsen

1968

Super Hero Lover

05:26:10

+2:10:03

06:31

 

157

Marcus Aspsjö

1991

Uppsala

05:29:05

+2:12:57

06:34

 

158

Anders Eriksson

1964

Team Skavsåret IF/Borderrunners

05:29:05

+2:12:58

06:34

 

159

Thomas Östlundh

1977

Enskede

05:29:59

+2:13:52

06:35

 

160

Jerker Sterneland

1969

Dalaportens OL

05:31:31

+2:15:23

06:37

 

161

Niklas Lindqvist

1969

Team Tete RC

05:32:11

+2:16:03

06:38

 

162

Rafal Krawiec

1971

Team Nordic Trail

05:32:16

+2:16:08

06:38

 

163

Anders Eng

1982

Bromma

05:32:46

+2:16:39

06:39

 

164

Thomas Melén

1963

Club Running Swe

05:32:49

+2:16:41

06:39

 

165

Fredrik Olsson

1970

Ericsson

05:32:49

+2:16:41

06:39

 

166

Jonas Svensson

1967

Alunda runners

05:33:23

+2:17:15

06:40

 

167

Tord Blücher

1958

Storådalens SK

05:34:14

+2:18:07

06:41

 

168

Rickard Bäck

1977

Åsbro GoIF

05:34:34

+2:18:26

06:41

 

169

Patrik Boman

1964

Saltsjöbaden

05:35:08

+2:19:00

06:42

 

170

Magnus Evald

1977

Team Oddville

05:36:03

+2:19:56

06:43

 

171

Peter Lembke

1971

Teamfakta

05:36:07

+2:19:59

06:43

 

172

Michael Bergström

1979

Solna

05:36:24

+2:20:16

06:43

 

173

Daniel Grundén

1983

Käringö IF

05:36:49

+2:20:41

06:44

 

174

Andreas Rönnebjerg

1979

HiQ

05:38:49

+2:22:42

06:46

 

175

Tommy Törnquist

1959

Heleneholm IF

05:39:52

+2:23:44

06:47

 

176

Magnus Larsson

 

Nynäshamns SS

05:40:41

+2:24:33

06:48

 

177

Peter Diephuis

1963

Hässelby

05:40:41

+2:24:34

06:48

 

178

Henrik Gustavsson

1969

Västerås

05:40:56

+2:24:49

06:49

 

179

Sven-Olov Kumlin

1954

Lk Nyköpings Runners

05:41:02

+2:24:54

06:49

 

180

Bernt Hedlund

1953

Sths LDK

05:41:10

+2:25:02

06:49

 

181

Krister Kynning

1983

Kungsängen

05:42:17

+2:26:10

06:50

 

182

Jonatan Bäckstrand

 

Malmö Kanotklubb

05:42:49

+2:26:42

06:51

 

183

Erik Kask

1963

Westers

05:43:14

+2:27:06

06:51

 

184

Artin Ghookassi

1985

Camp damp damp

05:45:04

+2:28:57

06:54

 

185

Lars Björkman

1968

Team Skavsåret IF/Borderrunners

05:45:39

+2:29:32

06:54

 

186

Johan Persson

1973

Structor Miljöteknik AB

05:45:42

+2:29:34

06:54

 

187

Magnus Lindbom

1970

Skogstorp

05:45:44

+2:29:36

06:54

 

188

Anders Magnusson

1956

Karlstad

05:46:18

+2:30:10

06:55

 

189

Karl Stenhård

1967

Hisings Kärra

05:49:21

+2:33:14

06:59

 

190

Stefan Lindberg

1965

Lidingö

05:50:22

+2:34:15

07:00

 

191

Patrik Blomquist

1967

Lidingö Triathlon

05:54:17

+2:38:09

07:05

 

192

Martin Lönneryd

1989

Sth

05:54:18

+2:38:10

07:05

 

193

Christer Bertel

1953

Järnkaminerna

05:55:50

+2:39:42

07:06

 

194

Jonas Larson

1974

Åkersberga

05:56:19

+2:40:11

07:07

 

195

Joakim Fagerström

1977

Avalite

05:56:23

+2:40:15

07:07

 

196

Dag Ekenståhl

1971

DBB

06:03:12

+2:47:04

07:15

 

197

Fredrik Berns

1971

DBB

06:03:14

+2:47:06

07:15

 

198

Karl Ekman

1985

Sth

06:04:01

+2:47:53

07:16

 

199

Mattias Björnson

1972

Björnstorps IF

06:06:39

+2:50:32

07:19

 

200

Mikael Åström

 

TSIM

06:10:21

+2:54:13

07:24

 

201

Hans Jansson

1957

Vilsta IK

06:14:11

+2:58:04

07:29

 

202

Anders Braathen

1962

Tyresö

06:16:37

+3:00:29

07:31

 

203

Rainer Dörenberg

1960

Storvreta

06:18:16

+3:02:09

07:33

 

204

Hans Kneczke

1971

Bangkok Runners

06:20:20

+3:04:12

07:36

 

205

Bengt-Åke Permats

1947

Dala-Floda IF

06:22:43

+3:06:35

07:39

 

206

Kristos Miltsis

1957

Skillingaryds FK

06:34:18

+3:18:11

07:53

 

207

Niclas Björk

1964

Vi som glömde träna

06:38:22

+3:22:14

07:58

 

208

Leif Sundberg

1980

Löparklubben.se

06:38:22

+3:22:14

07:58

 

209

Kjell Persson

1948

Navåsens FK

06:46:12

+3:30:04

08:07

 

210

Peter Wiesler

1955

Club Running Swe

06:46:40

+3:30:32

08:07

 

211

Jose Garcia-Valdecasas

1976

Sth

06:46:40

+3:30:33

08:07

 

212

Peter Klint

1970

Hagfors

06:48:11

+3:32:04

08:09

 

213

Ingo Beyersdorff

1957

Kullabo Runners

07:03:06

+3:46:59

08:27

 

214

Gunnar Hellquist

 

Länsförsäkringar

07:03:14

+3:47:07

08:27

 

215

Bertil Palmqvist

1946

Bälinge IF

07:23:01

+4:06:53

08:51

 

 

 

Gästbok